Przejdź do treści
VIII Zawody Pływackie o Puchar Wójta Gminy Osiecznica

VIII ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY OSIECZNICA!

Przyszedł czas na podsumowanie pływackich zmagań. W dniu 3.02.2024 na Krytej pływalni w Osiecznicy odbyły się VIII Zawody Pływackie o Puchar Wójta Gminy Osiecznica. Na liście startowej znalazło się aż 256 zawodników z 21 klubów, którzy rywalizowali w takich stylach, jak: kraul, grzbiet, klasyk i delfin, jednak najwięcej emocji było jak zwykle podczas sztafet.

Dziękujemy wszystkim, którzy tego dnia byli z nami podczas VIII Zawodów o Puchar Wójta Gminy Osiecznica – zarówno tym, którzy stanęli na słupkach startowych jak i tym, którzy zagrzewali ich do walki! Emocje, które nam towarzyszyły tego dnia były naprawdę wyjątkowe . Wielu zawodników pobiło swoje rekordy życiowe.

Musimy w tym miejscu wspomnieć, że te zawody nie odbyłby się bez trenerów i wolontariuszy Klubu Pływackiego Harpun, którym z całego serca dziękujemy! Podziękowania należą się również Gminnemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Osiecznicy  oraz Waldemarowi Nalazkowi – Wójtowi Gminy Osiecznica i gospodarzowi zawodów, który zaszczycił nas swoją obecnością !