Skip to main content

Home

Kryta Pływalnia Osiecznica

Oferta

title_1

- basen sportowy o wymiarach 12,5m x 25m

- głębokość od 1,30 do 1,80 m

- podnośnik hydrauliczny dla niepełnosprawnych z drabinką

- urządzenie do gimnastyki podwodnej typu UNIFIT

 Basen umożliwia organizację zawodów sportowych oraz gier dla dzieci i młodzieży.

Zróżnicowana głębokość basenu ułatwia prowadzenie nauki pływania i zapewnia duże bezpieczeństwo.

title_2

 - brodzik dla dzieci+ parasol (grzybek) wodny z mini zjeżdżalnią

- głębokość 25cm

- temperatura wody 31°C

- basen rekreacyjny połączony z funkcją nauki pływania z czterema atrakcjami: gejzer powietrzny, wylewka wodna szeroka, masaż stóp, masaż kręgosłupa

- głębokość od 0,80 do 1,10 m

- temperatura wody 30°C

Ciepła, krystaliczna woda zapewnia miły wypoczynek, a niewielka głębokość basenu umożliwia bezpieczną naukę pływania.

 Zainstalowany wodospad, gejzer i masaż boczny pozwalają odprężyć się i zahartować organizm.

 Brodzik to wspaniałe miejsce zabaw dla najmłodszych.

title_3

- zjeżdżalnia zewnętrzna o długości 60m

- wylot w części rekreacyjnej basenu

Przejazd zjeżdżalnią rurową to wspaniała rozrywka dla dorosłych i dzieci. 

Umiejętna technika zjazdu pozwala na osiągnięcie zawrotniej prędkości.

Specjalne wykonana hamownia gwarantuje bezpieczne lądowanie.

title_4

Sauna fińska , to popularna sauna sucha. Wilgotność w niej jest niska, a temperatura sięga 100 st. C. Ten rodzaj sauny korzystnie wpływa na oczyszczanie organizmu. Woda wyparowuje z organizmu przy wysokiej temperaturze, a tym samym z organizmu zostają usuwane toksyny. Z sauny suchej bez obaw korzystać mogą osoby z rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi. Zaleca się korzystać z niej raz w tygodniu. Żeby poczuć jej pozytywny wpływ na nasz organizm trzeba być systematycznym. Do sauny można chodzić o każdej porze roku. Jednak zimą jest to wyjątkowo miłe przeżycie. Do sauny zabieramy bawełniany ręcznik, nie powinno się wchodzić do niej w kostiumie i w czepku z tworzyw sztucznych.

title_5

Sauna rzymska zwana mokrą, charakteryzuje się niższą temperaturą, w granicach 50 st. C i bardzo dużą wilgotnością, dochodzącą do 100%. Ta sauna polecana jest osobom, które nie mogą przebywać w bardzo wysokich temperaturach. Korzystać można z niej o wiele częściej niż w przypadku sauny suchej. Tego rodzaju sauny wyłożone są w środku kaflami lub mozaiką.

Kryta Pływalnia Osiecznica

to nowoczesny kompleks rekreacyjno – sportowy działający od marca 2012 roku. Na miejscu czeka na Państwa dużo dobrej zabawy, moc atrakcji zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. Nasz obiekt przystosowany jest również do potrzeb osób niepełnosprawnych. Czas spędzony na Naszej pływalni to gwarancja relaksu i odprężenia, jak również aktywnego wypoczynku. Jako zarządcy obiektu doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest dobra i bezpieczna zabawa nad wodą, a także regularna aktywność fizyczna. Dogodna lokalizacja, zróżnicowane pod względem przeznaczenia i głębokości baseny, pozwalają nam kierować ofertę do osób o różnym stopniu umiejętności oraz w różnym wieku. W skład pływalni wchodzą: niecka sportowa z wyznaczonymi torami, niecka rekreacyjna przeznaczona do nauki pływania z urządzeniami do masażu wodnego, brodzik dla dzieci oraz dwie sauny.

Honorujemy karty